BİZİ TANIYIN

SDF tasarım 2012 yılında 1.sanayi sitesinde 150 m²’ lik atölyede faaliyete başlamıştır. Tasarım ve imalat sektöründe 25 yıllık bilgi birikimi olan kurucularıyla, 2016 yılından itibaren  Sarnıç Gaziemir’deki 1000 m²’ lik üretim alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen şirketimiz,dünya standartlarına ulaşabilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip etmekte ve yatırımlarını bu doğrultuda yapmaktadır.

Yüksek hassasiyetli makine parkuru ve deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla, başta otomotiv sektörü olmak üzere, talaşlı imalatla ilgili tüm sektörlere, 3D Tasarım, Üretim ve Montaj hizmeti vermektedir.

Uluslararası kalite standartlarını takip ederek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve kaliteli şekilde üretmek ve sonrasında da kurulum, yedek parça, bakım, onarım ve garanti hizmetlerini sunarak müşterilerimize desteği devam ettirmek.

Deneyimli uzman yöneticilerimiz, üretici kadromuz ve organizasyonel yapımız ile ilkelerimiz doğrultusunda, iş yaptığımız firmalar tarafından güvenilir, ihtiyaca anında cevap veren iş ortağı olarak teknolojisini sürekli geliştirip sektördeki standardizasyonu yakalamak,  rekabetçi, güvenilir, küresel bir marka olmaktır.

Firmamızın sahip olduğu kalite belgeleri.

Cad&Cam – Tasarım – CNC Dik İşlem – CNC Torna